Bize Ulaşın!

  • info@perapeyzaj.com
  • +90 (312) 285 16 02

Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Pera Yapı Peyzaj

         Pera Yapı Peyzaj olarak yapı peyzaj ve çevre düzenleme alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Birçok belediye ve resmi-özel kurumla çalışarak kaliteli işlere imzamızı attık. Profesyonel mimar ve mühendis kadromuzla, alanında deneyimli saha personellerimizle villa bahçe, site bahçe ve tüm yeşil alanlarınızda hizmet vermekteyiz. Misyonumuz özgün ve kaliteli işlere imza atarak, sizin için keyifli yaşam alanları tasarlamaktır. Çalışmalarımızda gelişen teknolojilerden faydalanarak 3D yazılımlarla projelerimizin son halini daha işe başlamadan siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Rulo Çim uygulamamız ile bahçenizi, çim tohumlarının büyümesini beklemeden anında yemyeşil bir örtüyle kaplayarak sizi hem zaman kaybından hem de bakım zahmetinden kurtarıyoruz. Türkiye’nin en kaliteli rulo çimini kullanarak size uzun yıllar keyifle kullanacağınız yeni bir yaşam alanı sunuyoruz. Kurak Peyzaj seçeneklerimiz ile su kullanımını en aza indirgeyen alanlarda göz zevkinize hitap eden çeşitli bitki örtüleri, çeşitli doğal taşlar ve tabiat dokusundan kullandığımız dekorasyon materyalleriyle size özel mekânlar tasarlıyoruz.

Yıllık Bahçe Bakım hizmetimizle bahçenizin tüm bakımlarını bize emanet edebilirsiniz. Yıl boyunca bahçenizin ve yeşil alanlarınızın tüm bakımını üstlenerek her türlü ihtiyacınıza anında çözüm üretiyoruz. Çimlerin biçiminden ağaç ve çalı bitkilerinizin budanmasına, bahçe yabani ot ve çevre temizliğinizin yapılmasından ilaçlama ve gübrelemeye kadar bahçenizin duyduğu tüm ihtiyaçları yıllık bahçe bakım paketimizle en ince detayına kadar karşılıyoruz.

Faaliyet alanlarımıza park ve bahçe yapımı ile temizlik, villa-site bahçeleri peyzaj ve bakım çalışmaları ile çocuk parkları, oyun ve spor alanları, süs havuzları, bahçe aydınlatma, bahçe mobilyaları gibi tamamlayıcı unsurlar kullanarak size özel konut proje hizmetleri hazırlayarak devam etmekteyiz. Sanat’ın toprakla buluştuğu yerdesiniz. Pera Yapı Peyzaj